Twój koszyk jest pusty!

Pomiędzy Juventusem i Interem, Fiorentina ustalają cenę za Chies

20/02/2019 0
Federico Chiesa potwierdza, że ​​jest jednym z wielkich bohaterów trwającej kampanii Serie A i jest graczem, który jest bardzo ceniony przez wiele czołowych europejskich klubów, szczególnie we Włoszech, gdzie Juventus i Inter chcieliby podejść do zabezpieczenia swoich usług lato.
 
Juventus od lat przenosi się na Chiesa, a pierwszy kontakt datuje się na lato 2017 r. Na marginesie negocjacji Federico Bernardeschiego, z dalszymi kontaktami w ostatnich miesiącach.
 
Z drugiej strony jest Inter: Beppe Marotta, który chce kontynuować to, co zaczął w Juve i kontynuuje przemowę z ojcem Federico, Enrico Chiesą. Dyrektor generalny Nerazzurri chce wzmocnić zespół dwoma młodymi włoskimi gwiazdkami: Nicolo Barellą i napastnikiem Fiorentiny.
 
Zgodnie z tym, co zebrano wyłącznie wyłącznie, pragnienie Marotta ściera się z wolą Fiorentiny. Rodzina Della Valle odmówiła zaoferowania z Neapolu prawie 50 milionów euro zeszłego lata i sprzedając swój klejnot, chcą co najmniej 70 milionów. Ważna postać, która wydaje się być gotowa i przeznaczona do dokonania wysokiej jakości.