Twój koszyk jest pusty!

Ten faul nie jest akcją czerwonej kartki, nie jest celowy

04/11/2019 0
W meczu pomiędzy Tottenhamem i Evertonem atak Sun Xingyi spowodowany był poważnie złamaną nogą w pomocniku Evertonu Gomezie, a Koreańczycy również otrzymali czerwoną kartkę. Carragher, który jest w piłce sportowej, powiedział, że był to wypadek, który spowodował złamanie nogi przez Gomeza. Odwracając uwagę od tragedii, nie sądził, że atak Sun Xingyu był efektem czerwonej kartki.
 
Carragher powiedział: „Zdecydowanie nie jest to akcja z czerwoną kartką. Jeśli jest to czerwona kartka, wówczas każda akcja techniczna zagrozi innym graczom. Ale w przypadku tak poważnej kontuzji Sun Xingzhen nie był w stanie dotknąć piłki. Takie działanie spowodowało karę za czerwoną kartkę. Nigdy nie krytykowałem go za sprzęt gracza. Noga mnie bolała, ale nie sądzę, by Lucas Neal celowo złamał nogę. ”
 
„Kilka lat temu zrobiłem też okropny atak dla Nani. Na szczęście nie miał złamanej nogi. Niewielu ludzi naprawdę chce celowo skrzywdzić swoich przeciwników. Zły faul może zniszczyć całą karierę gracza. Kiedy taka sytuacja spadnie na osobę, nasze emocje będą się źle czuć ”.