Twój koszyk jest pusty!

Wysyłka i zwrot

Polityka powrotu

Twoja satysfakcja gwarantowana jest podczas zakupów www.kuptaniekoszulkipiłkarskie.com. Towary mogą zostać zwrócone na wadliwą wymianę, o ile wniosek zostanie złożony w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru. Towary mogą zostać zwrócone za zwrot lub kredyt w sklepie, jeśli towar nigdy nie był używany jako prośba, którą należy złożyć w ciągu 5 dni od daty otrzymania. Możesz użyć opłaty za zwrot.

Testujemy nasze produkty przed ich zaoferowaniem na sprzedaż. Sprawdzamy również każdy towar przed wysłaniem zamówień. Jeśli nie możesz używać żadnych produktów, skontaktuj się z nami, chętnie www.kuptaniekoszulkipiłkarskie.com nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na urządzeniach lub akcesorjach podczas lub po użyciu.

Wymiana

Uszkodzone towary mogą być wymieniane na ten sam produkt, o ile wniosek zostanie złożony w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru. Po upływie tego okresu nie ma wymiany. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi.

Zwroty

Towar można zwrócić pełnym, zawsze zwrotem, jeśli:

1. Wniosek, który należy złożyć w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru.

Odwilż. Materiał nigdy nie był używany.

Trzy. Wszystkie przesyłki materiałowe, opakowanie, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna oraz akcesoria dodatkowe, części zamienne i akcesoria są zawarte w zwracanych towarach.

Kwiecień. Opłata za przesyłkę zwrotną jest wypłacana przez klienta.

Wszelkie zwrócone przedmioty, które nie spełniają powyższych warunków w celu pełnego zwrotu kosztów, podlegają opłacie za zwłokę. Opłata zwrotna będzie bezpłatna dla wszystkich produktów posiadających otwarte opakowanie lub brakujących przesyłek, opakowań, instrukcji obsługi, karty gwarancyjnej, akcesoriów, części i materiałów eksploatacyjnych.

Zwroty z towarami, które są uszkodzone, nie zostaną zaakceptowane, bliznone, zarysowane, nadużywane lub brakuje oryginalnego opakowania. W takim przypadku nie zostanie zwrócona żadna zwrota lub wymiana, a towar zostanie zwrócony klientowi na klienta. Jeśli klient chce zapłacić za wysyłkę, towar zostanie odrzucony.

Pamiętaj, że możesz zwrócić zwrot wszystkich zwracanych rzeczy, jeśli stwierdzimy, że jest to właściwe.

Zwroty są wydawane w tej samej formie płatności, która służy do zakupu zazwyczaj w ciągu 14 dni.

Ołów

1. Nie lubię produktu po jego otrzymaniu.

Odwilż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji przed zakupem u nas, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do rozmiaru. W przeciwnym razie nie możemy zaakceptować żądania zwrotu niewłaściwego rozmiaru.

Trzy. Rozmiary standardowe sporów.

Kwiecień. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji przed zakupem u nas, jeśli nie jesteś pewny materiału. W przeciwnym razie jego fizyczny wniosek zwrócił się z błędem.

Może . Nie chcesz naszych produktów.

6. www.kuptaniekoszulkipiłkarskie.com zastrzegł podstawowe prawo interpretacji naszej polityki powrotu

SITE MAP
  • Drużyny 2018-19
  • Drużyny Dzieci 2018-19
  • Narodowa 2018
  • Narodowa Dzieci 2018
  • Drużyny Ladies 2018-19
  • Drużyny 2017-18
  • Drużyny Dzieci 2017-18
  • Drużyny Kobiety 2017-18