Twój koszyk jest pusty!
11/10/2018
To nie tylko Real Madryt musi się dostosować do życia bez Cristiano Ronaldo.   Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej również musiała poradzić sobie bez gwiazdy, gdy odpoczywał z obowiązków międzynarodowych po przeniesieniu do Juventusu i wśród oskarżeń o gwałt.   Ronaldo nie został powołany do reprezentacji narodowej od czasu Mistrzostw Świata, a portugalska federacja piłkarska powiedziała już, że nie będzie również brany pod uwagę w na..
03/09/2018
Brazylijski nastolatek Realu Madryt, Vinicius Jr, poczuł mroczniejszą stronę rywalizacji swojego klubu z Atletico Madryt, kiedy został ugryziony przez przeciwnika po strzeleniu gola w meczu derby rezerwowych drużyn w niedzielę.   Vinicius, 18 lat, przeniósł się do Real w czerwcu rok po podpisaniu kontraktu z brazylijskimi gigantami Flamengo za 42 miliony euro, ale nie był w stanie dostać się do pierwszego zespołu i grał dla swojej rezerwowej strony Real Madryt Casti..
23/08/2018
TURIN, Włochy - Dla Cristiano Ronaldo "przeznaczeniem" było dołączenie do Juventusu, który stara się zostać drugim graczem, który wygrał Ligę Mistrzów w trzech różnych klubach.   Ronaldo przeniósł się z Realu Madryt do Juventusu poza sezonem w rekordowej cenie 112 mln euro w Serie A (wtedy 131,5 mln USD).   "Są rzeczy w życiu, które wydają się być podyktowane losem, a w tym przypadku tak właśnie było", powiedział Ronaldo w wywiadzie dla serw..
03/08/2018
Prezydent Real Madryt, Florentino Perez, przedstawi Chelsea dla Eden Hazard w nadchodzących dniach, w ostatniej kolejce, zgodnie z don Balonem.     Mistrzowie Europy nie są jednak gotowi na rekordową wycenę Bluesa dla Belgów na 235 milionów euro.   Perez ma nadzieję, że Chelsea będzie gotowa robić interesy po złożeniu konkretnej oferty.     Oferta będzie wynosić około 180 milionów euro, a Madryt wyraźnie zaznaczy, że n..
SITE MAP
  • Drużyny 2017-18
  • Drużyny Dzieci 2017-18
  • Narodowa 2018
  • Narodowa Dzieci 2018
  • Drużyny Kobiety 2017-18